deneyim slider 69

Kuruluş

Şirketimiz 2005 yılında İstanbul’un Avcılar ilçesinde “ev dışı tüketim” sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Misyon & Vizyon

Ev dışı tüketim sektöründe müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup, kaliteli ürünleri ekonomik, hızlı ve hijyenik bir anlayışla tüm tüketicilerimize hizmet vermektir. Güçlü bir yapıya sahip, müşteri odaklı çalışma prensibi doğrultusunda, sektörün lider kuruluşu olmak şirket vizyonumuzdur.

Konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz her gün 1500’ü aşkın müşterimize, seçkin markaların satış ve sevkiyatını kusursuz gerçekleştirmektedir.

Deneyim Gıda, Avrupa ve Asya yakasında beş yıldızlı oteller, fabrikalar, yemek fabrikaları, restaurantlar, okul kantinleri, üniversiteler, büfeler, özel ile resmi kurum ve kuruluşlar, hastaneler ve askeri birliklere gıda satış ve dağıtımı yaparak, kuruluşundan itibaren kısa sürede büyük bir başarı kazanmış, Avrupa ve Asya yakasındaki firmalar arasında kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen anlayışı ile hakettiği saygın yeri almıştır.

İstanbul Avrupa ve Asya yakasında hizmet vermekte olan şirketimiz ETA SQL Bilgisayar Programı ile desteklenmekte ve haftalık veya iki haftalık rut programı ile takip edilmektedir.

Deneyim Gıda, güçlü markalar ile oluşturduğu geniş ürün yelpazesi, kalite standartlarına uygun depolama alanları ve yaygın sevkiyat ağı ile her türlü firma ve kurumlara en hızlı, en kaliteli, en ekonomik ve en hijyenik yoldan hizmet vermektedir.

Bugün İstanbul’un Esenyurt ilçesinde bulunan genel merkez binamızın ikinci katında, 500 m² ofis, 1500 m² kapalı alan ve 1500 m² açık alanı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Bizi diğerlerinden farklı kılan en önemli özelliklerimiz: gıda güvenliğine önem veririz, hijyen sorumluluğuna bağlıyız, hizmette istikrarlıyız, tedarikte güçlüyüz, zengin ürün yelpazesi ve güçlü lojistik ağına sahip olmamızdır.

DENEYİMİMİZE ORTAK OLUN

Bizi hemen 0212 886 50 56 bu numaradan arayabilirsiniz

NEDEN GÜÇLÜYÜZ?

 En kaliteli markalar ve iş ortaklarımız her zaman yanımızda